Izdarītie darbi

Mēs priecāsimies, ja jūs atradīsiet savus radus mūsu arhīvā un par to mums paziņosiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Mēs labprāt savestu kārtībā jūsu tuvinieku kapu vietas. Būsim pateicīgi par katru ziedojumu.


“Fon Rogges labdarības Fonds” sestdien, 17 augustā bija izbraukumā ar ceļojošo atrakciju “Piepūšamā pils ” Jelgavas rajona Svētes pagastā sporta svētkos. Bija daudz apmeklētāju, sportistu un bērnu vecāku. Sandra Jēkabsone aktīvi vadīja šo skaisto pasākumu, Fonds izsaka dziļu pateicību viņai, pavārītei par garšīgo auksto zupu un visiem dalībniekiem

 


Sestdien, 10 augustā ” Fon Rogges labdarības Fonds ” ar atrakcijām bērniem viesojās Lielplatones pagastā. Pagastā notika sporta svētki. Patīkami bija redzēt sportistu lielo sportot gribu, ļoti labu sporta spēļu organizāciju, akītvi cīnījās futbolisti, volejbolisti labas mūzikas pavadībā. Atrakciju laikā lielu palīdzību sniedza vietējie iedzīvotāji, bērnu mammas. Lai veicas Lielplatones pagastam, vadībai, sporta entuziastiem.

 


” Fon Rogges labdarības Fonds ” pēc Lūžnavas pagasta pārvaldes ielūguma ( Rēzeknes novads ) ciemojās ar bērnu atrakciju “Piepūšamās
gaisa pilis “. Bērni priecīgi uzņēma atrakcijas. Jāizsaka liels paldies par labo uzņemšanu, par palīdzību atrakciju laukumā personīgi cienījamai Edītes kundzei un viņas ģimenei.


Apbrīnu radīja pagasta sakoptība, kārtība, tīrība visapkārt, skaistais bērnu dārzs, puķes visapkārt. Kautko tādu varēja redzēt nelaiķa Alberta Kaula laikā Ādažos. Man palīdzēja divas skaistas meitenes, kuras tika ietērptas jauno GLOBAL KNIGHTS bruņinieču tērpā – ( Starptautiskā dižciltīgo dāmu un bruņinieku apvienība ) – kuru Latvijā vadu es. Jāizsaka vislielākā pateicība par patīkamo uzņemšanu Silvijai Zibatei. Šī bija pirmā reize , kad izbraucām ar ceļojošo atrakciju, iespaidi tiešām lieliski . Liels paldies “Nākotnes” iedzīvotājiem.

 


 Kapa vietu sakopšanas un atjaunošanas darbi turpinās. Tiek apzināti arī to vāciešu vārdi, uzvārdi , kuri apglabāti Matīsa kapos – Latvijā laikā no 1913 – 1939 gadam. Lai apskatītu sarakstu ar vārdiem un uzvārdiem, skatīt šeit.


Kapa vietu sakopšanas un atjaunošanas darbi turpinās. Tiek apzināti arī to vāciešu vārdi, uzvārdi , kuri apglabāti Meža kapos – Latvijā laikā no 1913 – 1940 gadam. Lai apskatītu sarakstu ar vārdiem un uzvārdiem, skatīt šeit.


Pamesto vācu kapa vietu sakopšanas un atjaunošanas darbi turpinās. Tiek apzināti arī to vāciešu vārdi, uzvārdi , kuri apglabāti Latvijā Lielajos kapos laikā no 1900. – 1940. gadam. Lai apskatītu sarakstu ar vārdiem un uzvārdiem, skatīt šeit.


Jāņa Fridriha Baumaņa atdusas vietas sakopšana.

Fonda plānotais uzdevums, sakopt latviešu pirmā diplomētā arhitekta Jāņa Fridriha Baumaņa atdusas vietu, viņa 120. atceres dienā, ir izpildīts. Lai gan atceres diena tika plaši reklamēta presē, dažādos radošo organizāciju saietos notika svinīgas sēdes, pēc kapa stāvokļa varēja spriest, ka tas tika apmeklēts tikai virtuāli. Sakopšanas un atjaunošanas darbi tika veikti no 11. – 13.jūnijam. Kapa vieta ir atjaunota, un visi, kuri vēlas izrādīt cieņu ievērojamākajam arhitektam un viņa brāļiem, un nebija to paspējuši izdarīt līdz šim, ir laipni aicināti. Kapavieta ir viegli atrodama Jēkaba kapos Rīgā.


Vācu  kapa  vietas  Līgatnē  arī  ir  sakoptas. Tā tās izskatās pirms un pēc atjaunošanas.  Ir tikuši atjaunoti  75 krusti  un to starp  arī  piemiņas  plāksnes.


 Ir sākušies atjaunošanas un sakopšanas darbi vāciešu kapa vietās Siguldas novadā. Šobrīd ir sakoptas 45 kapa vietas.


ラトビアの「フォン・ロゲーチャリティー協会」は、昨年中に複数の地震により多大な被害を受けた日本に在ラトビア日本国大使館を通して、義援金を送 りました。日本の方々は根気強く、賢明で、強固な意志をもっています。ですから、この自然が与えた負担を決して耐えることができると思っています。「フォ ン・ロゲーチャリティ協会」が設立されたのはつい最近で、理事会は最初のチャリティー活動として、我々の能力の範囲内で、日本を応援することと決定しまし た。我々の協会はラトビア全国でチャリティー活動を実施しています(www.fonrogge.lv)。我が国の人々は日本人と同じように愛国心を持っ て、母国の繁栄に努力を向けたら、疑いなく今より良い生活をしているでしょう。
心より日本の速やかな復興を願って、太陽が永遠に日本人に前方を照らすようにお祈り致します。

敬具 オラフス・イガルス-ロゲー
「フォン・ロゲーチャリティー協会」の創設者

“Fon Rogges labdarības fonds” no Latvijas, caur Japānas vēstniecību Rīgā, nosūtīja ziedojumu Japānai sakarā ar lieliem zaudējumiem, ko Japānas tautai ir nesušas daudzās zemestrīces nepilna gada laikā. Japānas tauta ir stipra, izturīga un gudra. Tā spēs izturēt šo milzīgo slodzi, ko viņai daba ir uzlikusi. “Fon Rogges labdarības fonds” ir tikko nodibināts, cienot Jūs, pirmais labdarības pasākums ar “Fonda” valdes lēmumu ir palīdzēt Japānas tautai mūsu iespēju robežās. “Fonds” nodarbosies ar labdarību visā Latvijā www.fonrogge.lv. Būtu mūsu tautieši tādi patrioti un mīlētu savu zemi tā kā Jūs, mēs dzīvotu stipri labāk nekā tagad. Novēlu visu to labāko Dižajai Japāņu tautai un novēlu, lai saule mūžam spoži spīdētu virs Japānas.

Ar patiesu cieņu “Fon Rogges labdarības fonda” dibinātājs Olavs Igals fon Rogge


Atsaucoties uz Regīnas Jērcītes lūgumu, par materiālās  palīdzības  piešķiršanu, ar “Fon Rogges labdarības fonda” valdes lēmumu, ir  atbalstīts un ir piešķirts vienreizējs pabalsts.

Apskatīt  pateicību.


Atsaucoties uz Jāņa Vanaga lūgumu, par materiālās  palīdzības  piešķiršanu, ar “Fon Rogges labdarības fonda” valdes lēmumu, ir  atbalstīts un ir piešķirts vienreizējs pabalsts.

Apskatīt  pateicību.


Atsaucoties uz Maijas Biķernieces lūgumu, par materiālās  palīdzības  piešķiršanu, ar “Fon Rogges labdarības fonda” valdes lēmumu, ir  atbalstīts un ir piešķirts vienreizējs pabalsts.

Apskatīt pateicību.


Atsaucoties uz Skolnieku grupas lūgumu, par materiālās  palīdzības  piešķiršanu skolotājai Ritmai Birzniecei, ar “Fon Rogges labdarības fonda” valdes lēmumu, ir  atbalstīts un ir piešķirts vienreizējs pabalsts.

Apskatīt  pateicību.


Atsaucoties uz Skolnieku grupas lūgumu, par materiālās  palīdzības  piešķiršanu  skolotājam U. Deisonam,  ar “Fon Rogges labdarības fonda” valdes lēmumu, ir  atbalstīts un skolotājam U.Deisonam, ilggadīgajam Latvijas televīzijas diktoram ir piešķirts vienreizējs pabalsts.

Apskatīt Ulda Deisona pateicību.


Ar “Fon Rogges labdarības fonda” valdes lēmumu, labprātīgi ir veikti Pokrova kapsētas teritorijas labiekārtošanas un uzkopšanas darbi.

Apskatīt  Pokrova kapsētas pārvaldes  pateicību.